64 000 €
16 €/m²
Property 44519 photo 1
Property 44519 photo 2
Property 44519 photo 3
Property 44519 photo 4
Property 44519 photo 5
Property 44519 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 37 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

For sale a land of 4.000 sq.m in the Vitalades area south-west of Corfu.

The plot is buildable with potential for 220 sq.m of living space.

The plot, which is accessed by asphalt road, is located on several levels on the side of a mountain, overlooking the mountains and the village of Vitalades.

Here is a long sandy beach Gardenos just 750 m far away from the plot.

The plot has a beautiful nature, many olive and cypress trees.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33901
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60321
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51328
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38851
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
75 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35588
  • ფართი 4930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
65 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42640
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
80 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38801
  • ფართი 2006 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
80 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61051
  • ფართი 1376 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
90 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50678
  • ფართი 4056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m

სიახლეების დაგზავნა