იყიდება - კოტეჯი 455 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 100 000 €
2418 €/m²
Property 44506 photo 1
Property 44506 photo 2
Property 44506 photo 3
Property 44506 photo 4
Property 44506 photo 5
Property 44506 photo 6
Property 44506 photo 7
Property 44506 photo 8
Property 44506 photo 9
Property 44506 photo 10
Property 44506 photo 11
Property 44506 photo 12
  • ობიექტის კოდი 44506
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 455 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 520 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 455 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება 5 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

There is jacuzzi outside. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 200 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45194
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51561
  • ფართი 281 m²
  • Rooms 4
იყიდება
990 000 € 5657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9650
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52362
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა