იყიდება - კოტეჯი 640 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
2 500 000 €
3906 €/m²
Property 44484 photo 1
Property 44484 photo 2
Property 44484 photo 3
Property 44484 photo 4
Property 44484 photo 5
Property 44484 photo 6
Property 44484 photo 7
Property 44484 photo 8
  • ობიექტის კოდი 44484
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 640 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 5376 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 640 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 6 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 450 000 € 4186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19439
  • ფართი 824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 700 000 € 6239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46883
  • ფართი 593 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 500 000 € 5520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38600
  • ფართი 634 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა