იყიდება - კოტეჯი 350 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 100 000 €
3143 €/m²
Property 44472 photo 1
Property 44472 photo 2
Property 44472 photo 3
Property 44472 photo 4
Property 44472 photo 5
Property 44472 photo 6
Property 44472 photo 7
Property 44472 photo 8
Property 44472 photo 9
Property 44472 photo 10
Property 44472 photo 11
  • ობიექტის კოდი 44472
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 350 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 703 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 350 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49712
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44592
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 3926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46088
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52066
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36898
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45194
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა