იყიდება - კოტეჯი 570 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 000 000 €
3509 €/m²
Property 44449 photo 1
Property 44449 photo 2
Property 44449 photo 3
Property 44449 photo 4
Property 44449 photo 5
Property 44449 photo 6
Property 44449 photo 7
Property 44449 photo 8
Property 44449 photo 9
  • ობიექტის კოდი 44449
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 570 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1610 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 570 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35703
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 950 000 € 7040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9625
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 100 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47671
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 5842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46052
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m

სიახლეების დაგზავნა