5 614 500 €
22104 €/m²
Property 44434 photo 1
Property 44434 photo 2
Property 44434 photo 3
Property 44434 photo 4
Property 44434 photo 5
Property 44434 photo 6
Property 44434 photo 7
Property 44434 photo 8
Property 44434 photo 9
Property 44434 photo 10
Property 44434 photo 11
  • ობიექტის კოდი 44434
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 254 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 254 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Penthouse with sea view add a whole new facet to the concept of luxury beachfront living in the vibrant heart of Limassol town.
The apartment is situated on the 11 floor. It consists of 4 bedrooms, living room with kitchen, 4 bathrooms. Flat has interior layout. There are solar panels for water heating, air conditioning and heating. Building has a lift. Extras included with the property: parking space. The property boasts a shared swimming pool.
 
Floor11
 
Bedrooms - 4
Bathrooms - 4
Total Area - 483 sqm
Internal Area - 254 sqm
Covered Veranda - 97 sqm
Uncovered Terrace - 132 sqm

A sea-view property with a unique location right on the sandy beach.

Date of completion - September 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 445 000 € 3799 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52333
  • ფართი 1433 m²
  • Rooms 30
იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4
იყიდება
5 614 500 € 22104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44434
  • ფართი 254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
5 900 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51299
  • ფართი 1357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
5 980 000 € 15216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41301
  • ფართი 393 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა