Property 44426 photo 1
Property 44426 photo 2
Property 44426 photo 3
Property 44426 photo 4
Property 44426 photo 5
Property 44426 photo 6
Property 44426 photo 7
Property 44426 photo 8
Property 44426 photo 9
Property 44426 photo 10
Property 44426 photo 11
Property 44426 photo 12
Property 44426 photo 13
Property 44426 photo 14
Property 44426 photo 15
Property 44426 photo 16
Property 44426 photo 17
Property 44426 photo 18

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1978
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 19 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 57 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ბინა აქვს

For sale, a ground floor of a building located in Moraitika, south-east of Corfu.

The space is 57 sq.m and can be used as business premises.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65076
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 2567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44335
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
95 000 € 1938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65886
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 1
იყიდება
89 783 € 1575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44426
  • ფართი 57 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65826
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა