600 000 €
3750 €/m²
Property 44287 photo 1
Property 44287 photo 2
Property 44287 photo 3
Property 44287 photo 4
Property 44287 photo 5
Property 44287 photo 6
Property 44287 photo 7
  • ობიექტის კოდი 44287
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 160 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 160 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

Luxury apartment for sale whit area of ​​160 sq.meters in the city center of Limassol, within walking distance from the sea and the zoo. The apartment is located on the third floor and consists of 3 bedrooms, a living room with kitchen, one bathroom, one shower room, one bathroom, one pantry. The facility has solar panels for heating water, air conditioning, heating. The building has an elevator. The facility has an alarm system.
The design of the apartment is made to order. Marble and granite luxury finishes, upscale wood floors.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
545 000 € 3044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45058
  • ფართი 179 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46530
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
505 000 € 3156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51520
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49702
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა