600 000 €
5085 €/m²
Property 44286 photo 1
Property 44286 photo 2
Property 44286 photo 3
Property 44286 photo 4
Property 44286 photo 5
Property 44286 photo 6
Property 44286 photo 7
Property 44286 photo 8
Property 44286 photo 9
  • ობიექტის კოდი 44286
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 118 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

Luxury apartment for sale whit area of ​​118 sq.meters in the city center of Limassol, within walking distance from the sea and the zoo. The apartment is located on the third floor and consists of 3 bedrooms, a living room with kitchen, one bathroom, one shower room, one bathroom, one pantry. It offers sea views. The facility has solar panels for heating water, air conditioning, heating. The building has an elevator. The facility has an alarm system.
The design of the apartment is made to order. Marble and granite luxury finishes, upscale wood floors.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42405
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
505 000 € 3156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51520
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 1992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51952
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 4
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49491
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
775 000 € 9011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42318
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა