იყიდება - კოტეჯი 230 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 550 000 €
6739 €/m²
Property 44267 photo 1
Property 44267 photo 2
Property 44267 photo 3
Property 44267 photo 4
Property 44267 photo 5
Property 44267 photo 6
Property 44267 photo 7
Property 44267 photo 8
  • ობიექტის კოდი 44267
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 230 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 530 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 230 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50471
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 300 000 € 4600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22893
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 270 000 € 6005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45647
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33174
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა