410 000 €
2547 €/m²
Property 44120 photo 1
Property 44120 photo 2
Property 44120 photo 3
Property 44120 photo 4
Property 44120 photo 5
Property 44120 photo 6
Property 44120 photo 7
Property 44120 photo 8
Property 44120 photo 9
Property 44120 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 161 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
399 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43927
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
415 000 € 2075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49184
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 1619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45375
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა