იყიდება - ვილა 700 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
350 000 € 260 000 €
371 €/m²
Property 4411 photo 1
Property 4411 photo 2
Property 4411 photo 3
Property 4411 photo 4
Property 4411 photo 5
Property 4411 photo 6
Property 4411 photo 7
Property 4411 photo 8
Property 4411 photo 9
Property 4411 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სანაპირო: песчаный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: проведены вода и электричество
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 700 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale two unfinished buildings with total area of 700 sq.m. The buildings consist of 7 maisonettes and are located in a picturesque village at the foot of the legendary Mount Olympus. The plot has an area of 3000 sq.m. The property is set on a hill and offers panoramic views of the sea and mountains. The village has developed infrastructure and is located 3 kilometers from the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30446
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა