1 450 000 €
7838 €/m²
Property 44081 photo 1
Property 44081 photo 2
Property 44081 photo 3
Property 44081 photo 4
Property 44081 photo 5
Property 44081 photo 6
Property 44081 photo 7
Property 44081 photo 8
Property 44081 photo 9
Property 44081 photo 10
Property 44081 photo 11
Property 44081 photo 12
Property 44081 photo 13
Property 44081 photo 14
Property 44081 photo 15
  • ობიექტის კოდი 44081
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 185 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 838 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 185 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 12903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45607
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33046
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10947
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა