იყიდება - სასტუმრო 520 m² ცენტრალურ საბერძნეთში

საბერძნეთი სტერეა ელადა ფთიოტისი კამენა ვურლა
80 000 €
153 €/m²
Property 44077 photo 1
Property 44077 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 520 კვ.მ. in central Greece.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The land is located in the Kamena Vourla area, close to sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა