330 000 €
11 €/m²
Property 44033 photo 1
Property 44033 photo 2
Property 44033 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 35 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 30000 კვ.მ. on the island of Corfu.

For sale, a 30.000 sq.m land plot located in the area of Magoulades, in the north-west of Corfu. 

The plot is only 5 min drive from the beach of Arillas.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49499
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
330 000 € 379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21281
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
გირჩევთ იყიდება
270 000 € 675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5232
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25988
  • ფართი 17600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
305 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24096
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
290 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8990
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა