665 000 €
4926 €/m²
Property 43979 photo 1
Property 43979 photo 2
Property 43979 photo 3
Property 43979 photo 4
Property 43979 photo 5
Property 43979 photo 6
Property 43979 photo 7
Property 43979 photo 8
Property 43979 photo 9
Property 43979 photo 10
  • ობიექტის კოდი 43979
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ Protaras. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Floor Unit Bedrooms Bathrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Price € Delivery
1st-floor 101 3 2 122 197 760.000 € May-21
102 2 2 89 135 665.000 € May-21
103 2 2 85 142 680.000 € May-21
2nd-floor 201 2 2 94 155 750.000 € May-21
202 2 2 89 143 710.000 € May-21
203 2 2 95 151 740.000 € May-21
3th-floor 301 3 2 122 191 890.000 € May-21
302 2 2 89 134 775.000 € May-21
303 2 2 85 146 RESERVED May-21
4th-floor 401 3 2 130 199 1.150.000 € May-21
402 2 2 86 121 880.000 € May-21
403 2 2 80 123 895.000 € May-21
5th-floor 501 2 2 94 158 980.000 € May-21
502 2 2 89 152 RESERVED May-21
503 2 2 86 152 RESERVED May-21
Penthouse 601 3 2 114 180 RESERVED May-21
602 3 2 115 207 RESERVED May-21

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 4873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56484
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 2479 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42415
  • ფართი 359 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა