3 700 000 €
7341 €/m²
Property 43977 photo 1
Property 43977 photo 2
Property 43977 photo 3
Property 43977 photo 4
Property 43977 photo 5
Property 43977 photo 6
Property 43977 photo 7
Property 43977 photo 8
Property 43977 photo 9
Property 43977 photo 10
Property 43977 photo 11
  • ობიექტის კოდი 43977
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 504 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1324 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 504 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. Delivery period is 18 months.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 990 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19436
  • ფართი 859 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 000 000 € 6482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49278
  • ფართი 617 m²
  • Rooms 9
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა