იყიდება - კოტეჯი 212 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
399 000 €
1882 €/m²
Property 43927 photo 1
Property 43927 photo 2
Property 43927 photo 3
Property 43927 photo 4
Property 43927 photo 5
Property 43927 photo 6
  • ობიექტის კოდი 43927
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 212 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 230 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 212 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

These Villas is a select development of 5 beautifully designed three bedroom detached 2-storey villas with roof gardens located in residential area of Anavargos, just a 5 minute drive to Paphos and with both local and private hospitals close by as well as shopping and restaurants. The private International School of Paphos, which has an excellent reputation is less that a few hundred meters away.

The villas will meet your highest expectations in respect of construction and high quality fittings are standard. At the early stage of construction you will be able to choose tiles, kitchen cabinets and other fittings to suit your own taste. The roof terraces offer another outdoor living space for your family to enjoy the panoramic views of the coastline and Cyprus.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 3098 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49331
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33427
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48999
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41961
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
439 320 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45612
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49192
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა