585 000 €
2233 €/m²
Property 43905 photo 1
Property 43905 photo 2
  • ობიექტის კოდი 43905
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 262 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 262 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Floors Unit Bedrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Price €
1st-floor 101 2 134m² 144m² SOLD 
102 1 76m² 76m² SOLD 
103 2 143m² 143m² SOLD 
2nd-floor 201 2 123m² 123m² SOLD 
202 1 76m² 76m² SOLD 
203 2 138m² 138m² SOLD 
3rd-floor 301 2 123m² 123m² SOLD 
302 1 76m² 76m² SOLD 
303 2 138m² 138m² SOLD 
Penthous 401 3 180m² 262m² 585.000 € 
402 3 172m² 238m² SOLD 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
585 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43905
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 3044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45058
  • ფართი 179 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46530
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა