295 000 €
3041 €/m²
Property 43886 photo 1
Property 43886 photo 2
Property 43886 photo 3
Property 43886 photo 4
Property 43886 photo 5
  • ობიექტის კოდი 43886
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 97 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 97 კვ.მ Protaras. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The project is divided into three phases and incorporating 6000m2 of green areas, communal facilities for all residents, playground and sport areas, public footpaths that lead into the main street, and include private roads with private gates. This complex - is a residential resort, yet provides a wealth of magnificent spa facilities for the entire family to enjoy. Residents will have access to the latest state of the art equipment, captivating free flowing indoor and outdoor pools, sports, children facilities, bar, restaurant, tranquil relaxation areas, extensive sun terraces and private parking spaces.

Communal Facilities

  • Outdoor communal swimming pool 7 x 12 m
  • 2 extensive Children’s play areas
  • Football pitch with latest techno grass playing surface

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48935
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
344 000 € 3698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51906
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
390 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48787
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა