265 000 €
60 €/m²
Property 43884 photo 1
Property 43884 photo 2
Property 43884 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4413 კვ.მ. in Ionian Islands. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 208 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale, a land plot of 4413 sqm located in Platistomo area of Lefkada island.

The plot is located on a hillside which provides a beautiful sea view and overlooks Nydri, popular summer resort 1.5 km away from the plot.

This buildable plot has potential for 208.27 sq.m of living space, and according to the existing project it is possible to build 5 cottages of 40 sq.m for rental purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
300 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42337
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
220 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43341
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
320 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42128
  • ფართი 3820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22898
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა