128 000 €
164 €/m²
Property 43882 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 778 კვ.მ. in Ionian Islands. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 103 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale, a 778 sq.m land plot in Platistomo area of Lefkada island.

The plot is buildable with potential of 103 sq.m of living space, there is also a possibility to build two houses of 50 sq.m each.

It is 1.5 km away from the nearest resort of Nydri and the sea and has a panoramic sea view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
110 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41976
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m

სიახლეების დაგზავნა