იყიდება - კუნძული 229 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
320 000 € 280 000 €
1223 €/m²
Property 43848 photo 1
Property 43848 photo 2
Property 43848 photo 3
Property 43848 photo 4
Property 43848 photo 5
Property 43848 photo 6
Property 43848 photo 7
Property 43848 photo 8
Property 43848 photo 9
Property 43848 photo 10
Property 43848 photo 11
Property 43848 photo 12
Property 43848 photo 13
Property 43848 photo 14
Property 43848 photo 15
Property 43848 photo 16
Property 43848 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1994
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 229 კვ.მ on the Olympic Coast. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა