90 000 €
692 €/m²
Property 43820 photo 1
Property 43820 photo 2
Property 43820 photo 3
Property 43820 photo 4
Property 43820 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1982
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 130 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56568
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11340
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
80 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33153
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
95 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8758
  • ფართი 92 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
90 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31485
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
85 000 € 354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56066
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
110 000 € 802 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10485
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36108
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
100 000 € 1886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21578
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
80 000 € 470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49372
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა