იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
2250 €/m²
Property 43809 photo 1
Property 43809 photo 2
Property 43809 photo 3
  • ობიექტის კოდი 43809
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 585 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
727 685 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9351
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36898
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 4484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47459
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 779 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47005
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა