3 400 000 €
9855 €/m²
Property 43718 photo 1
Property 43718 photo 2
Property 43718 photo 3
Property 43718 photo 4
Property 43718 photo 5
Property 43718 photo 6
Property 43718 photo 7
  • ობიექტის კოდი 43718
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 345 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 562 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 345 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. Four villas are available.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა