იყიდება - კოტეჯი 155 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
720 000 €
4645 €/m²
Property 43717 photo 1
Property 43717 photo 2
Property 43717 photo 3
Property 43717 photo 4
Property 43717 photo 5
Property 43717 photo 6
Property 43717 photo 7
Property 43717 photo 8
  • ობიექტის კოდი 43717
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 155 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 330 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 155 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
621 500 € 3253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42993
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43603
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54844
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36147
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა