525 000 €
5526 €/m²
Property 43705 photo 1
Property 43705 photo 2
Property 43705 photo 3
  • ობიექტის კოდი 43705
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Modern residential project, consisting of 3 five-level apartment blocks, located in the city centre, only 5-10 minutes’ walk away from supermarkets, shops, restaurants, cafes, banks and many other amenities of city’s infrastructure, and 15- 20 minutes to the beach.

Apartment

Floor

Type

Bedrooms

Internal cov. area, m2

Covered verandas, m2

Total covered area, m2

Swimming pool

Price *, Euro

Block A

Block B

Block C

101

1

Apartment

3

95

26

121

Common

SOLD

530,000

530,000

102

1

Apartment

2

95

26

121

Common

SOLD

SOLD

SOLD

201

2

Apartment

3

95

26

121

Common

535,000

SOLD

535,000

202

2

Apartment

2

95

26

121

Common

525,000

SOLD

525,000

301

3

Apartment

3

95

26

121

Common

540,000

SOLD

SOLD

302

3

Apartment

2

95

26

121

Common

SOLD

SOLD

SOLD

401

4

Apartment

3

95

26

121

Common

550,000

RESERVED

550,000

402

4

Apartment

2

95

26

121

Common

SOLD

540,000

540,000

501

5

Apartment

3

95

26

121

Common

565,000

565,000

SOLD

502

5

Apartment

2

95

26

121

Common

SOLD

555,000

555,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45573
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა