1 380 000 €
12545 €/m²
Property 43651 photo 1
Property 43651 photo 2
Property 43651 photo 3
Property 43651 photo 4
Property 43651 photo 5
Property 43651 photo 6
Property 43651 photo 7
Property 43651 photo 8
Property 43651 photo 9
Property 43651 photo 10
  • ობიექტის კოდი 43651
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 110 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Absolutely amazing spacious 2 bedroom apartment located in the sea front. Property is offering unobstructed panoramic sea view, is fully furnished and equipped with under floor heating and VRV air-conditioning.

  • Breathtaking unobstructed sea view
  • 110 sq. meters of covered area
  • Complex with 5* hotel facilities: indoor and outdoor s/pools, SPA, tennis court, concierge services, covered parking and many more
  • Ready title deed

Building special services and facilities:

  • Tennis Court
  • Spectacular spa including a classic roman bath
  • Private underground parking
  • Communications Systems
  • Five star hotels facilities
  • Heated swimming pool
  • Gym
  • 24-Hour security Reception
  • Beauty Saloon
  • Provisions of security system connected directly to front desk

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 1377 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51757
  • ფართი 940 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 300 000 € 9285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23730
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა