1 800 000 € 1 600 000 €
2667 €/m²
Property 43650 photo 1
Property 43650 photo 2
Property 43650 photo 3
Property 43650 photo 4
Property 43650 photo 5
Property 43650 photo 6
Property 43650 photo 7
Property 43650 photo 8
Property 43650 photo 9
Property 43650 photo 10
Property 43650 photo 11
Property 43650 photo 12
Property 43650 photo 13
Property 43650 photo 14
Property 43650 photo 15
Property 43650 photo 16
Property 43650 photo 17
Property 43650 photo 18
Property 43650 photo 19
Property 43650 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 600 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50471
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 500 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49574
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25093
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52066
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 200 000 € 4081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48916
  • ფართი 539 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 500 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23520
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 940 m

სიახლეების დაგზავნა