კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2000 m² ქალკიდიკზე
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
Nea Propontida
Paralia Dionisiou
80 000 €
40 €/m²
ობიექტის კოდი
43633
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2000 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/სხვა
ადგილი
Paralia Dionisiou (Nea Propontida) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1400 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1,2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
50 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Chalkidiki.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
110 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 1320 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
5434
ფართი
1320 m²
მანძილი ზღვიდან
25000 m
გირჩევთ
იყიდება
70 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 11500 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
60542
ფართი
11500 m²
მანძილი ზღვიდან
8600 m
იყიდება
80 000 €
19 €/m²
სასტუმრო 4063 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
39853
ფართი
4063 m²
მანძილი ზღვიდან
7200 m
იყიდება
90 000 €
461 €/m²
სასტუმრო 195 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35818
ფართი
195 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
110 000 €
235 €/m²
სასტუმრო 468 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
62212
ფართი
468 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
70 000 €
9 €/m²
სასტუმრო 7440 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
61304
ფართი
7440 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
68 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 8500 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
56632
ფართი
8500 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
110 000 €
117 €/m²
სასტუმრო 940 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49319
ფართი
940 m²
მანძილი ზღვიდან
1100 m
იყიდება
65 000 €
107 €/m²
სასტუმრო 605 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
65834
ფართი
605 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
100 000 €
186 €/m²
სასტუმრო 537 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
50159
ფართი
537 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the