იყიდება - სასტუმრო 1500 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida Paralia Dionisiou
70 000 €
46 €/m²
Property 43631 photo 1
Property 43631 photo 2
Property 43631 photo 3
Property 43631 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
85 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64449
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49901
  • ფართი 4550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43823
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
65 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65834
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44651
  • ფართი 15200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
67 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63214
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
57 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22234
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა