იყიდება - კოტეჯი 630 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 600 000 €
4127 €/m²
Property 43617 photo 1
Property 43617 photo 2
Property 43617 photo 3
Property 43617 photo 4
Property 43617 photo 5
Property 43617 photo 6
Property 43617 photo 7
Property 43617 photo 8
Property 43617 photo 9
Property 43617 photo 10
Property 43617 photo 11
Property 43617 photo 12
Property 43617 photo 13
Property 43617 photo 14
Property 43617 photo 15
Property 43617 photo 16
Property 43617 photo 17
Property 43617 photo 18
Property 43617 photo 19
  • ობიექტის კოდი 43617
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 630 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 635 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 630 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 7719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37677
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 295 000 € 8833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49254
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 600 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43129
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 200 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33493
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 400 000 € 9444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39277
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 380 000 € 4524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21427
  • ფართი 526 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა