იყიდება - კოტეჯი 204 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
580 000 €
2843 €/m²
Property 43354 photo 1
Property 43354 photo 2
Property 43354 photo 3
Property 43354 photo 4
Property 43354 photo 5
Property 43354 photo 6
Property 43354 photo 7
Property 43354 photo 8
Property 43354 photo 9
Property 43354 photo 10
  • ობიექტის კოდი 43354
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 204 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 347 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 204 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა