275 000 €
2750 €/m²
Property 43345 photo 1
Property 43345 photo 2
Property 43345 photo 3
Property 43345 photo 4
Property 43345 photo 5
Property 43345 photo 6
Property 43345 photo 7
Property 43345 photo 8
Property 43345 photo 9
Property 43345 photo 10
Property 43345 photo 11
  • ობიექტის კოდი 43345
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48944
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52364
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52082
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა