220 000 €
73 €/m²
Property 43341 photo 1
Property 43341 photo 2
Property 43341 photo 3
Property 43341 photo 4
Property 43341 photo 5
Property 43341 photo 6
Property 43341 photo 7
Property 43341 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 54 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Ionian Islands.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
320 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42128
  • ფართი 3820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
300 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42337
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22898
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა