იყიდება - კოტეჯი 208 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
425 000 €
2043 €/m²
Property 43271 photo 1
Property 43271 photo 2
Property 43271 photo 3
Property 43271 photo 4
Property 43271 photo 5
Property 43271 photo 6
Property 43271 photo 7
Property 43271 photo 8
Property 43271 photo 9
Property 43271 photo 10
Property 43271 photo 11
Property 43271 photo 12
Property 43271 photo 13
  • ობიექტის კოდი 43271
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 208 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 208 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

3 & 4 BED LUXURY VILLAS, MODERN & TRADITIONAL STYLE!

• Just 4 mins drive to Paphos center & to the beach, 7 mins drive to the International School & the Mall, 5 mins drive to the new Marina!

იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41961
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47098
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა