იყიდება - კოტეჯი 210 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
930 000 €
4429 €/m²
Property 43256 photo 1
Property 43256 photo 2
Property 43256 photo 3
Property 43256 photo 4
Property 43256 photo 5
Property 43256 photo 6
Property 43256 photo 7
Property 43256 photo 8
Property 43256 photo 9
Property 43256 photo 10
Property 43256 photo 11
Property 43256 photo 12
Property 43256 photo 13
Property 43256 photo 14
Property 43256 photo 15
Property 43256 photo 16
Property 43256 photo 17
Property 43256 photo 18
Property 43256 photo 19
Property 43256 photo 20
Property 43256 photo 21
Property 43256 photo 22
  • ობიექტის კოდი 43256
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 210 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 210 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This beautiful villa situated on the edge of the unspoilt Akamas Peninsula is just 350m from the beach. Built to the highest specifications and luxurious finishes. While in a quiet private location, it is within walking distance of restaurants, tavernas, the lovely harbour and also close to the TLC International School. Situated in an exclusive area of outstanding natural beauty, this is a golden opportunity. 

This luxury villa is located in the idyllic seaside area of St Georges and in one of the most magnificent settings imaginable. Overlooking the Akamas Peninsula with beaches only a 350 meter walk away, it is just a short drive to Lara Bay. The St.George fishing harbor is within walking distance, with its renowned sea food restaurants and natural beauty. The Akamas Nature Reserve, restricts development so future generations will continue to enjoy the natural surroundings. The Villa is also close to Cap St George where you can enjoy the facilities of the Club House and forthcoming Spa and Hotel amenities.

• 350 m to the beach
• 2 minute from St George’s Harbour
• 1 minute from TLC International School
• 3 minutes to Cap St George
• 10 minutes to Peyia Medical Centre
• 15 minutes to Paphos Kings Mall
• 30 minutes to Paphos International Airport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 5118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37733
  • ფართი 254 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 300 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48890
  • ფართი 346 m²
  • Rooms 7
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23745
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49712
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა