იყიდება - კოტეჯი 272 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
ფასი 640 000 € 580 000 €
2132 €/m²
Property 43236 photo 1
Property 43236 photo 2
Property 43236 photo 3
Property 43236 photo 4
Property 43236 photo 5
  • ობიექტის კოდი 43236
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 272 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 272 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
720 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56948
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა