იყიდება - კოტეჯი 647 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
3 900 000 €
6028 €/m²
Property 43223 photo 1
Property 43223 photo 2
Property 43223 photo 3
Property 43223 photo 4
Property 43223 photo 5
Property 43223 photo 6
Property 43223 photo 7
Property 43223 photo 8
Property 43223 photo 9
Property 43223 photo 10
Property 43223 photo 11
Property 43223 photo 12
Property 43223 photo 13
Property 43223 photo 14
Property 43223 photo 15
  • ობიექტის კოდი 43223
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 647 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 647 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

An exclusive 5bd Villa located in the heart of the most distinguished area of Kalogiri, built with maximum privacy on three roads, on a land of an area of 1,566 m2 with landscaped gardens and pool. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
3 295 000 € 8833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49254
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
5 600 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45707
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25775
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა