585 000 €
3162 €/m²
Property 43217 photo 1
Property 43217 photo 2
Property 43217 photo 3
Property 43217 photo 4
Property 43217 photo 5
Property 43217 photo 6
Property 43217 photo 7
Property 43217 photo 8
Property 43217 photo 9
Property 43217 photo 10
Property 43217 photo 11
Property 43217 photo 12
Property 43217 photo 13
Property 43217 photo 14
Property 43217 photo 15
Property 43217 photo 16
Property 43217 photo 17
Property 43217 photo 18
Property 43217 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 185 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

No VAT! Title Deeds: Yes. Central heating provisions. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52224
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52359
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50701
  • ფართი 226 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა