იყიდება - კოტეჯი 190 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
299 000 €
1574 €/m²
Property 43135 photo 1
Property 43135 photo 2
Property 43135 photo 3
Property 43135 photo 4
Property 43135 photo 5
Property 43135 photo 6
  • ობიექტის კოდი 43135
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 190 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 190 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
415 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19718
  • ფართი 136 m²
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
448 000 € 2871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52540
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52354
  • ფართი 189 m²
  • Rooms 4
იყიდება
436 730 € 2069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9294
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49844
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45213
  • ფართი 337 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა