იყიდება - კოტეჯი 430 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 600 000 €
6047 €/m²
Property 43129 photo 1
Property 43129 photo 2
Property 43129 photo 3
Property 43129 photo 4
Property 43129 photo 5
Property 43129 photo 6
Property 43129 photo 7
Property 43129 photo 8
Property 43129 photo 9
Property 43129 photo 10
Property 43129 photo 11
Property 43129 photo 12
Property 43129 photo 13
Property 43129 photo 14
  • ობიექტის კოდი 43129
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 430 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1500 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 430 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 7040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9625
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 000 000 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23758
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 380 000 € 4524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21427
  • ფართი 526 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 280 000 € 9661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47461
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა