283 000 €
3773 €/m²
Property 43128 photo 1
Property 43128 photo 2
Property 43128 photo 3
Property 43128 photo 4
Property 43128 photo 5
Property 43128 photo 6
Property 43128 photo 7
Property 43128 photo 8
Property 43128 photo 9
Property 43128 photo 10
Property 43128 photo 11
  • ობიექტის კოდი 43128
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 75 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Off-plan project. 

COMPLETION 15 MOTH FROM SIGNING

Floor Unit Number of bedroom Number bathroom Covered  area (sq.m) Covered veranda (sq.m) Price €
First floor 101 2 2 75 28 283.000 €
102 2 2 75 28 283.000 €
             
Second floor 201 2 2 75 28 293.000 €
202 2 2 75 28 293.000 €
             
Penthouse 301 3 2 107 25 400.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52312
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52364
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა