252 000 €
3360 €/m²
Property 43123 photo 1
Property 43123 photo 2
Property 43123 photo 3
Property 43123 photo 4
Property 43123 photo 5
Property 43123 photo 6
Property 43123 photo 7
Property 43123 photo 8
Property 43123 photo 9
Property 43123 photo 10
Property 43123 photo 11
  • ობიექტის კოდი 43123
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 75 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

COMPLETION: 18 MOTH FROM SIGNING

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56141
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3674 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51903
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა