იყიდება - კოტეჯი 299 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 674 400 €
5600 €/m²
Property 43001 photo 1
Property 43001 photo 2
Property 43001 photo 3
Property 43001 photo 4
Property 43001 photo 5
  • ობიექტის კოდი 43001
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 299 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 463 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 299 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44449
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 500 000 € 3926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46088
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 300 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44452
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 850 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51522
  • ფართი 787 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 448 000 € 5934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19767
  • ფართი 244 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m

სიახლეების დაგზავნა