იყიდება - კოტეჯი 209 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
720 000 €
3445 €/m²
Property 42994 photo 1
Property 42994 photo 2
Property 42994 photo 3
Property 42994 photo 4
Property 42994 photo 5
Property 42994 photo 6
  • ობიექტის კოდი 42994
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 209 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 385 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 209 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 000 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42080
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56948
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 4484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47459
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა