იყიდება - კოტეჯი 191 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
621 500 €
3254 €/m²
Property 42993 photo 1
Property 42993 photo 2
Property 42993 photo 3
Property 42993 photo 4
Property 42993 photo 5
Property 42993 photo 6
Property 42993 photo 7
Property 42993 photo 8
Property 42993 photo 9
Property 42993 photo 10
  • ობიექტის კოდი 42993
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 191 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 440 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 191 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. Available 5 more villas, price from 621.500 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
590 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44809
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა