იყიდება - კოტეჯი 162 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
506 000 €
3123 €/m²
Property 42992 photo 1
Property 42992 photo 2
Property 42992 photo 3
Property 42992 photo 4
Property 42992 photo 5
Property 42992 photo 6
Property 42992 photo 7
Property 42992 photo 8
Property 42992 photo 9
Property 42992 photo 10
  • ობიექტის კოდი 42992
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 162 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 504 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 162 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Off-plan project. Available 5 more villas, price from 506.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 2414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49367
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44802
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56719
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44827
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 3071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49302
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49189
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა