2 200 000 €
14667 €/m²
Property 42950 photo 1
Property 42950 photo 2
Property 42950 photo 3
Property 42950 photo 4
Property 42950 photo 5
Property 42950 photo 6
  • ობიექტის კოდი 42950
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 150 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 150 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს ninth floor სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale apartment of 150 sq.meters in Limassol. The apartment is situated on the seventeenth floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, 2 shower WC. Flat has interior layout. There are solar panels for water heating, air conditioning and heating. The owners will be leaving the furniture with the sale. Building has a lift. There is an alarm system installed. Extras included with the property: parking space. The property boasts a shared swimming pool.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 430 000 € 17608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41366
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 799 000 € 11835 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37016
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 8305 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34233
  • ფართი 301 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 785 000 € 10711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40392
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 650 000 € 15868 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41340
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 090 000 € 17416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41355
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 785 000 € 13994 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45146
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 960 000 € 14202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41328
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა